Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Рукава для пожежної техніки (тип "Т")

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рукав пожежний напірний  тип Т для пожежної техніки використовується для пересувної пожежної техніки з метою подачі води та водних розчинів піноутворювачів на відстань під тиском до осередку загоряння. Пожежні рукава виготовляються відповідно до ДСТУ 3810-98 та мають сертифікат якості.

Доставка розчину піноутворювача для гасіння, а також води до місця пожежі - ключове завдання для ефективної локалізації вогнища загоряння і усунення вогню.

Пожежні напірні рукава - спеціальні елементи системи пожежогасіння, призначені для подачі вогнегасних речовин і води під високим тиском. Використовуються для комплектації переносних мотопомп, пожежних кранів, пересувної пожежної техніки. Крім того, ця продукція застосовується в шафах пожежних кранів в приміщеннях (житлових будівлях, офісних будівлях і т.д.). За допомогою пожежних напірних рукавів здійснюється гасіння полум'я на відстані. Це дозволяє мінімізувати ризики опіків у людини, що скасовує пожежа.

Продукція різниться між собою максимально допустимим робочим тиском та діаметром рукава. Вироби можуть мати характерні переваги. Так, наприклад, пожежні напірні прогумовані рукава виготовляються з міцних синтетичних ниток, що мають спеціальне покриття. Воно забезпечує абсолютну герметичність шланга.

Переваги латексних пожежних рукавів:

Використання латексована пожежних напірних рукавів забезпечує максимальний напір і швидкість проходження води і вогнегасних засобів. Такі вироби більш компактні і зручні у використанні за рахунок підвищеної еластичності. При зберіганні не піддаються гниттю, всередині шлангів не утворюється цвіль.

Характеристики пожежного рукава можна побачити в описі товару.

Рукав пожежний, ще його називають шланг пожежний, може поставлятися як зі з’єднувальними головками так і без них.

Рукава пожежні від виробника завжди проходять випробування і мають сертифікат якості.

Купити рукав пожежний в ТОВ «Пожбуд Груп» можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

Вгору