Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Пожежні крани, вентилі, клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пожежний кран - ключовий компонент внутрішнього водопроводу будівлі для пожежогасіння. Його завдання - відкривати подачу води в пожежний рукав. Разом з краном, оснащеним з’єднувальною головкою, рукавом, згорнутим в бухту, і ручним стволом він розташовується в спеціальній шафі. Діаметр пожежного крана і рукава повинен бути однаковим.

Пожежний вентиль в закритому положенні надійно герметизує вихідний патрубок. Виріб встановлюється на труби з будь-яким перепадом тиску до 1,6 Мпа. При необхідності виріб легко прокручується за допомогою маховика, подаючи потужний потік води в локальну систему пожежогасіння. Використовується в будинках і будівлях усіх типів.

Пожежний трубопровід може оснащуватися відгалуженнями для під'єднання пожежних вентилів з умовним проходом 25, 50 і 65 мм. Всі інші компоненти пожежної шафи повинні мати ті ж розміри.

Пожежний клапан встановлюється в будь-якому положенні, крім положення маховиком вниз. Забороняється використовувати обладнання в водопроводах, за якими тече не очищена вода, а в'язкий або забруднений матеріал.

Відповідно до ДСТУ 4401-2:2005 ручний вхідний запірний вентиль повинен закручуватися або легко відкриватися. Вхідний патрубок пожежного клапана повинен мати нарізь згідно з ISO 7-1. Вхідний і вихідний патрубки пожежного крана повинні утворювати кут не менше ніж 90° та не більше ніж 135°. Вентиль повинен закриватись повертанням маховика за годинниковою стрілкою, напрямок відкривання повинен бути помаркований.

Характеристики пожежного крана можна побачити в описі товару.

Пожежні вентилі від виробника завжди проходять випробування і мають сертифікат якості.

Купити пожежний кран в ТОВ «Пожбуд Груп» можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

Вгору