Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Всі вогнегасники і комплектуючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Великих збитків завдають людині своєю раптовістю пожежі, передбачити які люди не в силах. Саме тому, що ніхто не може передбачити, де і коли вирветься на свободу вогнянний звір, кожен повинен зробити все можливе для попередження пожежі.

Підприємство ТОВ «Пожбуд Груп» здійснює поставку вогнегасників (вуглекислотні (ВВК), порошкові вогнегасники (ВП), автономні модульні вогнегасники), призначені для гасіння пожеж в відкритих зонах  та закритих приміщеннях, будівлях дизельних електростанцій, складах палива і паливно-мастильних матеріалів, в кабельних тунелях, вантажних вагонах, на морських судах і т.д. По виду застосовуваного вогнегасної речовини вогнегасники поділяються, порошкові, газові (вуглекислотні, хладонові), аерозольні.

Статистика показує, що понад шістсот пожеж спалахує на нашій планеті щогодини. Найбільша їх кількість відбувається в житлових будинках і службових приміщеннях. Часом це призводить до тяжких наслідків. Тому у всіх без винятку будинках повинні бути первинні засоби пожежогасіння - вогнегасники (вуглекислотні вогнегасники, порошкові вогнегасники), незамінні для забезпечення вашої безпеки і збереження вашого майна, ідеальні ваші помічники в перші хвилини пожежі до приїзду професійних пожежних.

Характеристики вогнегасника можна побачити в описі товару.

Комплектація вогнегасника може бути стандартною або індивідуальною.

Вогнегасники від виробника завжди проходять випробування і мають сертифікат якості.

Купити вогнегасники в ТОВ «Пожбуд Груп» можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

 

Вгору