Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Підставки та кріплення для вогнегасників

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Після того, як ви розібралися, який тип вогнегасника встановити на вашому об'єкті, нерідко може знадобитися кріплення для вогнегасника, підставка або кронштейн. Це важливо, та регламентується нормативними документами.

Вогнегасники слід розміщувати в легкодоступних і помітних місцях, а також поблизу місць, де найімовірніше виникнення осередків пожежі. При цьому необхідно забезпечити захист вогнегасників від дії сонячних променів, опалювальних і нагрівальних приладів, а також хімічно агресивних речовин, які можуть негативно вплинути на їх працездатність.

Вогнегасники всередині будинків і приміщень, біля входів або виходів з них, у коридорах не повинні створювати перешкод під час евакуації людей.

Переносні вогнегасники розміщують шляхом навішування за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції на висоті щонайбільше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для їх повного відчинення, або встановлюють у пожежні шафи пожежних кранів, на пожежні щити чи стенди, підставки чи спеціальні тумби.

Розміщення вогнегасників за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції, установлення їх у пожежних шафах або тумбах має бути виконано таким чином, щоб забезпечувати можливість читання маркувальних написів на їх корпусах.

Види кріплень для вогнегасників:

1. Кронштейни транспортні. Використовуються для зберіганя вогнегасника в автомобілі. Зручне рішення для тих моделей, в яких спочатку не передбачена зона під установку вогнегасника. Транспортні кріплення підходять для всіх машин. Також данні кріплення  можна застосовувати в приміщеннях.

2. Настінні «куточки». Таке кріплення ефективно для установки балонів на цегляній чи бетонній стіні.  Кронштейн кріпиться до стіни, потім на нього запірно-пусковим пристроєм навішується вогнегасник. 

4. Підставки для вогнегасника.

Розміри підставки для вогнегасника можна побачити в описі товару.

Купити підставку для вогнегасника чи купити кронштейн для вогнегасника в ТОВ «Пожбуд Груп» можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

Вгору