Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Вуглекислотні вогнегасники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вуглекислотні вогнегасники призначені для гасіння загоряння різного електрообладнання, яке знаходиться під напругою до 10 000 В. Вони застосовуються ефективно при об'ємному гасінні і коли для гасіння пожежі необхідні вогнегасні речовини, що не пошкоджують устаткування, що захищається або об'єкти (музейні експонати, комп'ютерну техніку, апаратуру радіоелектронну, архіви і т.д.). Вуглекислота, потрапляючи на палаюче речовина, охолоджує і виробляє його гасіння. Вона не залишає слідів, випаровуючись.

Вуглекислотні вогнегасники, в яких в якості вогнегасної речовини застосовується діоксид вуглецю (вуглекислий газ). Вуглекислотні вогнегасники випускаються як ручні, так і пересувні.

Ручні вогнегасники однакові по пристрою і складаються із сталевого високоміцного балона, в горловину якого укручено запірно-пусковий пристрій пістолетного типу, сифонной трубки, яка служить для подачі зрідженого вуглекислого газу з балона до запірно-пускового пристрою, і розтруба-снігоутворювача.

Для приведення в дію вуглекислотного вогнегасника необхідно направити раструб на осередок пожежі і натиснути на важіль запірно-пускового пристрою. При переході вуглекислого газу з рідкого стану в газоподібний відбувається збільшення обсягу в 400-500 разів, супроводжуване різким охолодженням до температури -72 ° C і часткової кристалізацією; щоб уникнути обмороження рук не можна доторкатися до розтруба. Ефект гасіння досягається зниженням температури вогнища загоряння нижче точки займання і витісненням кисню із зони горіння негорючим вуглекислим газом.

Характеристики вуглекислотного вогнегасника ВВК можна побачити в описі товару.

Комплектація вуглекислотного вогнегасника може бути стандартною або індивідуальною.

Вогнегасник вуглекислотний від виробника завжди проходить випробування і має сертифікат якості.

Купити вогнегасники вуглекислотні в ТОВ «Пожбуд Груп» можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

Вгору