Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Двері та люки протипожежні

Двері протипожежні

Протипожежні двері - це надійний і ефективний засіб захисту від пожежі. Призначені для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах з метою запобігання розвитку пожежі в прилеглому приміщенні протягом нормованого проміжку часу по ДСТУ 2272. Двері встановлюють, як протипожежні перешкоди в перегородки різного типу. Двері є конструкцією, що складається з металевої коробки, дверного полотна (полотен) з двох металевих коробів, між якими розташовані теплоізолюючі шари матеріалів і ребра жорсткості. Їх перевага полягає в тому, що за допомогою таких дверей ви можете надійно ізолювати приміщення від вогню, не пустити його всередину або назовні. Крім того, конструкція протипожежних дверей влаштована таким чином, що мінімізує задимлення сусідніх приміщень і прискорює процес евакуації людей. Таким чином, протипожежні двері - це необхідний захід пожежної безпеки в приміщеннях.

Також ТОВ «Пожбуд Груп» пропонує моделі протипожежних дверей зі склінням до 25% від площі дверей. Протипожежний склопакет виготовляються з особливих матеріалів, які можуть протягом тривалого часу чинити опір вогню.

Крім того, протипожежні двері ДПМ 01 EI60 чи ЕІ30 можливо комплектувати замком «Антипаніка», який істотно полегшує процес евакуації людей при пожежі, а також можлива установка на двері пластин з нержавіючої сталі.

Протипожежні двері ДМП бувають різного розміру, однопільні і двопільні, зі склінням або без, але всіх їх об'єднує високий рівень стійкості до вогню.

Характеристики протипожежних дверей можна побачити в описі товару.
Комплектація протипожежних дверей ДПМ 01 60 може бути стандартною або індивідуальною.
Протипожежні двері від виробника завжди проходять випробування і мають сертифікат якості.
Купити двері протипожежні можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

Вгору