Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Всі види дверей і люків

Двері протипожежні

Протипожежні двері - це надійний і ефективний засіб захисту від пожежі. Призначені для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах з метою запобігання розвитку пожежі в прилеглому приміщенні протягом нормованого проміжку часу по ДСТУ 2272. Двері встановлюють, як протипожежні перешкоди в перегородки різного типу. Двері є конструкцією, що складається з металевої коробки, дверного полотна (полотен) з двох металевих коробів, між якими розташовані теплоізолюючі шари матеріалів і ребра жорсткості. Їх перевага полягає в тому, що за допомогою таких дверей ви можете надійно ізолювати приміщення від вогню, не пустити його всередину або назовні. Крім того, конструкція протипожежних дверей влаштована таким чином, що мінімізує задимлення сусідніх приміщень і прискорює процес евакуації людей. Таким чином, протипожежні двері - це необхідний захід пожежної безпеки в приміщеннях.

Також ТОВ «Пожбуд Груп» пропонує моделі протипожежних дверей зі склінням до 25% від площі дверей. Протипожежний склопакет виготовляються з особливих матеріалів, які можуть протягом тривалого часу чинити опір вогню.

Крім того, протипожежні двері можливо комплектувати замком «Антипаніка», який істотно полегшує процес евакуації людей при пожежі, а також можлива установка на двері пластин з нержавіючої сталі.

Протипожежні двері бувають різного розміру, однопільні і двопільні, зі склінням або без, але всіх їх об'єднує високий рівень стійкості до вогню.

 

Характеристики протипожежних дверей можна побачити в описі товару.

Комплектація протипожежних дверей ДПМ 01 60 може бути стандартною або індивідуальною.

Протипожежні двері від виробника завжди проходять випробування і мають сертифікат якості.

Купити двері протипожежні можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

 

Немає товарів

Вгору