Графік роботи:

Пн-Пт:  9:00-17:00

Сб-Нд:  Вихідний

Київ, Лобановського 119

info@pbg.com.ua

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Порошкові вогнегасники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Порошкові вогнегасники є найбільш поширеними універсальними в області застосування. З їх допомогою можна успішно гасити майже всі класи пожеж, в тому числі і електрообладнання, що знаходиться під напругою до 1000 В.

Вогнегасники не призначені для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів і інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

Закачні порошкові вогнегасники заряджені вогнегасною порошком і закачані інертним газом (це може бути азот, вуглекислота) або повітрям під тиском приблизно 16 атм. Даним типом вогнегасника можливо гасіння: якщо тип порошку А, В, С, Е - палаючих твердих речовин, що горять рідин, займистих газів, електропроводки під малим напругою до 1000 В, якщо тип порошку В, С - невеликих загорянь рідин і газів в легкодоступних місцях . У конструкцію даного вогнегасника входить запірний пристрій, який дозволяє, не докладаючи особливих зусиль, подавати порошок на полум'я простим натисканням рукою на верхню ручку або, відпускаючи ручку, припиняти його подачу.

 

Перевагою закачного типу вогнегасника є індикатор внутрішнього тиску, встановлений на голівці вогнегасника і показує його працездатність (зелений сектор шкали) на відміну від всіх інших типів вогнегасників. Недоліком їх можна назвати схильність до злежування порошку в балоні, що може викликати відмову подачі порошку навіть при наявності тиску газу.

Характеристики порошкового вогнегасника можна побачити в описі товару.

Комплектація порошкового вогнегасника може бути стандартною або індивідуальною.

Вогнегасник порошковий ВП від виробника завжди проходить випробування і має сертифікат якості.

Купити вогнегасники порошкові в ТОВ «Пожбуд Груп» можна оформивши замовлення у нас на сайті або по телефону.

Вгору