Кількість
|
Вартість
|
||
|
Рукав пожежний Д-51 (Т) посилений з ГР-50 з двобічним полімерним покриттям призначений для техніки пожежних машин, пожежних мотопомп. Має підвищені експлуатаційні характеристики, в тому числі стійкість до стирання, зокрема до кількості циклів стираннь. Якість підтверджена випробуваннями акредитованою лабораторією УкрНДІ ЦЗ. Застосовується для подачі води і вогнегасних речовин під великим тиском. Продукція сертифікована відповідно до ДСТУ 3810-98.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
- Тип рукава: рукав напірний тип Т
- Застосування рукава: для пожежної техніки
- Внутрішній діаметр: 51±1 мм
- Робочий тиск: 2,0 МПа
- Розривний тиск: 6,0 МПа
- Довжина скатки: 20+1 метрів
- Матеріал рукава: поліефірна нитка
- Внутрішнє покриття: модифіковані полімери
AQUASILA (Sula) - єдиний в Україні завод з виробництва пожежних рукавів для пожежної технік и та кран-комплектів.
Пожежні рукава AQUASILA сертифіковані згідно ДСТУ 3810-98, і при цьому технічні показники рукавів суттєво перевищують ДСТУ. Посилені рукава підтверджені випробуваннями лабораторії УкрНДІЦЗ.
Рукава виробляються з високоміцних синтетичних ниток.
Внутрішня поверхня рукава — гідроізолююча камера із еластичних полімерів.
Виробництво рукава виконується на сучасному технологічному обладнанні 2016 року випуску із залученням кваліфікованого інженерного і обслуговуючого персоналу з досвідом роботи більше 20 років в галузі.
На початковому етапі виробництва рукава, виготовляється порожнистий захисний чохол (каркас), який витканий з поліефірної високоміцної нитки, стійкою до абразивного впливу і високим розривних навантажень. Дані нитки використовуються в автомобілебудуванні, у виробництві вантажних строп, в військової амуніції і т.д.
Паралельно з цим виготовляється внутрішній гідроізолірующій шар пожежного рукава у вигляді камери. Для його виготовлення використовуються первинні морозостійкі полімери з температурою крихкості від -52˚С і температурою плавлення 130˚ С.
На наступному етапі відбувається процес вулканізації тканого каркаса і гідроізоляційного шару. Високий тиск і шар клейового покриття дозволяє необоротно з'єднати ці два матеріали в єдиний виріб - пожежний рукав.
Далі готові вироби піддаються гідравлічним випробуванням з метою виявлення можливих дефектів. Після чого, на випробуваних рукавах можна нав'язувати з'єднувальні головки з манжетами, які захищають рукав від протирання в найбільш уразливих місцях. Нав’язка сполучних головок проходить на навязочном обладнанні «АQUASILA», яке розроблено внутрішніми інженерами. Напівавтоматична технологія надійно і герметично фіксує з'єднувальні головки з рукавами.
Фірмові з'єднувальні головки «АQUASILA» виготовляють строго за всіма вимогами ДСТУ. Це забезпечує високу міцність головок, легке і надійне з'єднання пожежних рукавів між собою.
Гнучкість виробництва дозволяє виготовляти напірні рукава діаметром від 19 мм до 200 мм з робочим тиском від 10 до 100 атм. Є можливість виробляти рукава з двостороннім полімерним покриттям та за технічними умовами замовника, довжиною від 1 до 55 метрів.