Кількість
|
Вартість
|
||
|
Рукав пожежний Д-51 (Т) вогнетривкий «ЕКОЛІС» з ГР-50 призначений для транспортування вогнегасних речовин та сумішей під надмірним тиском до місця пожежі. Використовується в умовах підвищеного зовнішнього теплового впливу при гасінні переважно лісових та торф’яних пожеж. Велика кількість мікро проколів по всьому полотну забезпечує зволоження поверхні рукава. Подвійний шар робить рукав міцнішим та перешкоджає появі дрібних струй при високому тиску.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
- Тип рукава: рукав вогнетривкий пожежний напірний тип Т
- Застосування рукава: для пожежної техніки
- Внутрішній діаметр: 51±1 мм
- Робочий тиск: 1,6 МПа
- Розривний тиск: 5,0 МПа
- Довжина скатки: 20+1 метрів
- Матеріал рукава: поліефірна нитка
- Внутрішнє покриття: модифіковані полімери
AQUASILA (Sula) - єдиний в Україні завод з виробництва пожежних рукавів для пожежної технік и та кран-комплектів.
Пожежні рукава AQUASILA сертифіковані згідно ДСТУ 3810-98, і при цьому технічні показники рукавів суттєво перевищують ДСТУ. Посилені рукава підтверджені випробуваннями лабораторії УкрНДІЦЗ.
Рукава виробляються з високоміцних синтетичних ниток.
Внутрішня поверхня рукава — гідроізолююча камера із еластичних полімерів.
Виробництво рукава виконується на сучасному технологічному обладнанні 2016 року випуску із залученням кваліфікованого інженерного і обслуговуючого персоналу з досвідом роботи більше 20 років в галузі.
На початковому етапі виробництва рукава, виготовляється порожнистий захисний чохол (каркас), який витканий з поліефірної високоміцної нитки, стійкою до абразивного впливу і високим розривних навантажень. Дані нитки використовуються в автомобілебудуванні, у виробництві вантажних строп, в військової амуніції і т.д.
Паралельно з цим виготовляється внутрішній гідроізолірующій шар пожежного рукава у вигляді камери. Для його виготовлення використовуються первинні морозостійкі полімери з температурою крихкості від -52˚С і температурою плавлення 130˚ С.
На наступному етапі відбувається процес вулканізації тканого каркаса і гідроізоляційного шару. Високий тиск і шар клейового покриття дозволяє необоротно з'єднати ці два матеріали в єдиний виріб - пожежний рукав.
Далі готові вироби піддаються гідравлічним випробуванням з метою виявлення можливих дефектів. Після чого, на випробуваних рукавах можна нав'язувати з'єднувальні головки з манжетами, які захищають рукав від протирання в найбільш уразливих місцях. Нав’язка сполучних головок проходить на навязочном обладнанні «АQUASILA», яке розроблено внутрішніми інженерами. Напівавтоматична технологія надійно і герметично фіксує з'єднувальні головки з рукавами.
Фірмові з'єднувальні головки «АQUASILA» виготовляють строго за всіма вимогами ДСТУ. Це забезпечує високу міцність головок, легке і надійне з'єднання пожежних рукавів між собою.
Гнучкість виробництва дозволяє виготовляти напірні рукава діаметром від 19 мм до 200 мм з робочим тиском від 10 до 100 атм. Є можливість виробляти рукава з двостороннім полімерним покриттям та за технічними умовами замовника, довжиною від 1 до 55 метрів.